Stikla durvis

Lieliska alternatīva parastām starpistabu durvīm, izgatavotām no tradicionāliem materiāliem. Šādas durvis padara telpu neatkārtojami interesantu, unikālu un stiklīgu, bet gudra apagaismojuma izvēle nodrošinās neparastu gaismas spēli viesistabā, ēdamistabā vai virtuvē. Var izgatavot dažāda vaida stikla durvis – pendeļdurvis, veramās un bīdāmās durvis. Tās var būt izgatavotas no caurspīdīga, krāsaina vai matēta stikla, ar dažāda sarežģījuma pakāpes zīmējumu – viss ir atkarīgs no jūsu fantāzijas un telpas funkcionalitātes. Ja telpās ir uzstādītas stiklotas druvis, tad pat ļoti nelielas istabas izskatīsies lielākās un gaišākās.

Starpistabas durvis no rūdītā stikla – tas nav vienkārši skaists interjera priekšmets. Šādas durvis kalpos jums ilgu laiku, jo modernās tehnologijas ļauj sasniegt tādu rūdītā stikla izturīgumu, kas piecas reizes pārsniedz parastā stikla izturīgumu. Pat ja tās tiks sasistas, stikla lauskas nenodarīs kaitējumu apkārtējiem, tā kā rūdīts stikls sabirst sikās frakcijās ar neasām malām. Jebkuras stiklotas durvis ir diezgan praktiskas, jo tās viegli apkopt – stikls ir viegli mazgājams ar parasto “miksto” mazgāšanas līdzekļu palīdzību, kas nesatur abrazīvas vielas.

Pie mums var pasūtīt starpistabu stiklotas durvis jebkurai ailei, bet liels furnitūras klāsts un daudzveidīgi risinājumi iepriecinās pat ļoti prasīgu klientu.