Stikla dušas

Dušas izmantošana – ir ierasta mūsu ikdienas dzīves sastāvdaļa, kas ļauj uzmundrināties no rīta, bet vakarā noņemt stresu un atslabināties. Dušas kabīne jau sen ir kļuvusi par patiešām komfortablas un ērtas dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Stikla dušas kabīnes – tas ir unikāls izgudrojums, kas var pilnveidot ne tikai vannas istabu, bet arī jebkuru istabu Jūsu mājā. Galvenās stikloto kabīnu priekšrocības – to praktiskums, uzticība, ergonomiskums un dizains, kas ļauj izveidot unikālu konstrukciju.

Stiklotās dušas kabīnes tikai pēc izskata šķiet trauslas un plīstošas. Visi stikla elementi tiek izgatavoti no speciāla droša sitienizturīga rūdītā stikla. Šis materiāls var izturēt augstas temperatūras un mitrumu, to praktiski nevar saskrāpēt. Stiklotās dušas kabīnes konstruētas tā, lai samazinātu tīrīšanas reizes, pateicoties profiliem un ideāli gludai stikla virsmai, pa kurām ūdens notek, neatstājot pēdas.

Neizturīgs plastikāts un neizteiksmīgs dizains – tā ir pagātne. Tagadne un nākotne ir stiklotām dušas kabīnēm, kuras ilgi kalpos un sagādās Jums prieku ilgus gadus. Pie mums var pasūtīt stiklotu dušas kabīni pēc Jūsu izvēles, bet bagāta furnitūras un tipveida risinājumu izvēle iepriecinās pat pašu prasīgāko klientu.