Stikla starpsienas

No XIX. gadsimta inženieri secinājuši, ka labākās konstrukcijas ir tās, kuras pilda savas funkcijas nemanāmi. Aizraujoties ar “HighTech” un “NewTech” stilu arhitekti un dizaineri centās vizuāli palielināt biroja vai tirdzniecības telpu, piepildīt to ar “gaisu”. Par piemērotāko materiālu šim mērķim kļūva stikls. Unikālās stikla īpašības ļauj origināli to ievietot jebkāda stila dizainā, bet dažādi stikla apstrādes paņemieni ir neierobežots laukums dizainera fantāzijai. Pašlaik no stikla ražo ne tikai interjera priekšmetus, bet arī starpsienas un durvis.

Starpsienas ar dažādu caurspidīguma pakāpi, ar dekorācijam vai dažādām krāsām, kā arī to dažādas kombinācijas – tas ir brinišķīgs materiāls daudzveidīgiem dizaineru risinājumiem. Izmantojot tonēto stiklu vai dažādas stikla dekoratīvā noformējuma tehnoloģijas (zīmējumi, tonēšana, smilsu strūklas apstrāde, krāsainas plēves) var sasniegt pārsteidzošus rezultātus interjera noformējumā, izmantojot rūdītā stikla starpsienas.

Mēs piedāvājām risinājumus, realizējamus izmantojot DORMA, GEZE, CDA, SAPA ražoto furnitūru un materiālus, ar kuriem var realizēt dizaineru un inženieru visdrošākos risinājumus.