Namu siltināšana

Namu siltināšana ir liels uzlabojumu komplekss, virzīts uz energoefektīvo namu radīšanu, kas ļauj samazināt siltuma enerģijas pateriņu līdz 90%. Ja parasta nama siltināšanai tiek iztērēts 150kWh/m2a enerģijas, tad energoefektīvas mājas stiltināšanai tikai 15kWh/m2a. SIA “F Serviss” piedāvā Latvijas tirgū logu profilu sistēmas Eforte, kas ir vācu firmas Inoutic ražojums, un kuri lieliski atbilst energoefektīvas mājas standartiem.

Augstu efektivitāti Eforte profilu logiem nodrošina inovatīvas tehnoloģijas un rāmju augsta ražošanas kvalitāte. Šiem logiem ir izcilas siltumizolācijas īpašības (Eiropas standarts nosaka, ka siltumvadības koeficientam Uw jābūt līdzīgam vai zemākām ≤ 0.8 W/m2K), pateicoties, primkārt, īpašai, augsti kvalitatīvai karkasa tehnoloģijai savienojumā ar trīskāršo stiklojumu. Eforte sistēma ar unikālo rāmja U-nozīmi 0.95 W/m2K ideāli iederas energoefektīvas mājas standartiem.

Pateicoties lieliskai izolācijai vairs nav nepieciešamības uzstādīt radiatorus līdzās logam. Atkrit dabīgā gaisa vilkme, kuru izraisa dažas temperatūras svārstības blakus logam. Pat ziemā energoefektīva loga iekšējās virsmas temperatūra nenokrītas zemāk par 17оС. Tas dod papildus brīvību Jūsu mājas dizainam un mēbeļu izvietošanai. Papildus izmaksas energoefektīvai mājai mūsdienās ir minimālas un samērā ātri atmaksājas, pateicoties augstam energoefektivitātes līmenim.